Vždy bylo mým snem vytvořit produkt,
který by moje i ostatní děti milovaly ...

Strávila jsem poměrně dlouhou dobu přemýšlením o „té“ správné věci.
Vzhledem k tomu, že doba, po kterou jsem zůstala doma s dětmi, byla dlouhá, rozhodla jsem se pro design školu a tím nakopnout proces mých myšlenek.... První idea, která mě neopustila a ze které jsem byla naprosto nadšená, bylo týpí pro děti.

Fascinovalo mě svou jednoduchostí a roztomilým designem. Děti si ho zamilovaly a tam začal můj příběh. Od té doby nabízím ručně dělané stany pro děti navrhované mnou s láskou a vášní. Úžasné na nich je, že je můžete použít jak do interiéru tak i v létě do exteriéru a jejich skladnost a snadná manipulace je další výhodou produktů, které miluji.

Věřím, že si ho Vy a Vaše děti také zamilujete. Vím, že jsem teprve na začátku mé práce, takže se určitě můžete v budoucnu těšit na mé nové produkty.

 

 

 

Představte si, jak se schováte před stádem bizonů v pokojíčku hned vedle vaší postele ...

Nabízím mnou navržené originální stany pro děti jak do interiéru tak i exteriéru. Jejich výhodou je velmi snadná manipulace a skladnost. Každý by měl mít místo, kde se naučí tvořit – to je hlavní myšlenkou společnosti Elen living.

Naše týpí poskytují prostory, které živí kreativitu a umožňují fantazii vzkvétat. Těší velké i malé děti – zde si mohou vytvořit svůj vlastní svět. První týpí bylo navrženo tak, aby pro naše dvě děti v dětském pokoji vytvořilo druhotné prostředí – děti se vždy snažily najít si útočiště, místo, kde by mohly rozvíjet své nápady, myšlenky a šeptat si svá tajemství, i místo pro jejich kamarády, kde by mohli společně sdílet příběhy, či strávit líné odpoledne plné hihňání a odpočinku.

Toto tajné místo, které týpí poskytuje, se dá vytvořit v jakémkoliv prostředí – v malých i velkých, dětských i obývacích pokojích, zkrátka v každém prostoru Vašeho bytu nebo domu. Věřím, že si vyberete z naší nabídky takové, které bude nejvíce lahodit duši Vašich dětí.

  Natália